محل تبلیغات شما

رحلت جانگداز آخرین پیامبر خدا حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله ) بر تمامی مسلمانان جهان تسلیت باد !

مدینه -مسجدالنبی -  

راضی و خشنودم به اینکه 

پروردگار من خداست و

پیامبرم حضرت محمد (ص) .

و بدان كه شيخ طوسى از محمد بن‏ سليمان ديلمى روايت‏ كرده است‏ كه به خدمت حضرت‏ صادق‏ عليه السلام عرض كردم كه شيعيان تو مى ‏گويند كه ايمان بر دو قسم است يكى مستقرّ و ثابت و ديگر آنكه به ‏امانت سپرده شده ‏است و زايل مى ‏گردد پس بمن بياموز دعائى را كه هرگاه آن را بخوانم ايمان من كامل گردد و زايل نشود فرمود كه بگو بعد از هر نماز واجب : 

رَضيتُ بِاللَّهِ رَبّاً ، وَ بِمُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وآلِهِ نَبِيّاً، وَ بِالإِسْلامِ‏ ديناً،

راضى و خشنودم كه پروردگارم خدا است و محمد صلى الله عليه و آله پيغمبرم هست و اسلام‏ دينم

وَ بِالْقُرآنِ كِتاباً، وَ بِالْكَعْبَةِ قِبْلَةً، وَ بِعَلِىٍّ وَلِيّاً وَاِماماً، وَ بِالْحَسَنِ‏ وَالْحُسَيْنِ،

و قرآن كتابم و كعبه قبله‏ام و على صاحب اختيار و امام من است و حسن و حسين

وَعَلِىِ ‏بْنِ‏ الْحُسَيْنِ، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِىٍّ، وَجَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَمُوسى‏ بْنِ‏ جَعْفَرٍ،

و على بن الحسين و محمد بن على و جعفر بن محمد و موسى بن‏ جعفر

وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى‏، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِىٍّ، وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَالْحَسَنِ بْنِ‏ عَلِىٍّ،

و على بن موسى و محمد بن على و على بن محمد و حسن بن‏ على

وَالْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ، صَلَواتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ اَئِمَّةً  ؛

و حجة بن الحسن صلوات الله عليهم امامان و پيشوايان منند ‏؛

اَللّهُمَّ اِنّى‏رَضيتُ بِهِمْ اَئِمَّةً، فَارْضِنى‏ لَهُمْ، اِنَّكَ عَلى‏ كُلِّشَىْ‏ءٍ قَديرٌ.

خدايا من به پيشوايى ايشان خشنودم مرا هم مورد خشنودى آنان گردان كه تو بر هر چيز توانايى‏.

زیارت نامه حضرت رسول (ص) از راه دور 

شهادت امام حسن مجتبی (ع) و قبرستان بقیع

شعر یا فاطمه (س) - از مجموعه اشعار فاطمي

خوشنویسی یا فاطمه (س) + نماز استغاثه به حضرت زهرا (س)

پس مانده های فتنه 88 -شعر جدید روز بصیرت

كه ,محمد ,بن ,على ,بْنِ ,وَ ,و محمد ,و على ,على بن ,است و ,بن محمد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

World cup